Kancelaria

O kancelarii

kancelaria

Kancelaria została utworzona przez radcę prawnego Karolinę Stachowską

z myślą zapewnienia bezpieczeństwa prawnego zarówno osobom fizycznym, osobom prawnym oraz organom administracji publicznej.
Wiodącym profilem Kancelarii jest kompleksowe prowadzenie spraw związanych z szeroko pojętym prawem weterynaryjnym
Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę prawną w dziedzinach prawa, w których się specjalizujemy, natomiast ciągłe dokształcanie zespołu a także podejmowanie współpracy z fachowcami w zakresie innych dziedzin systematycznie poszerza wachlarz usług, w zakresie których możecie Państwo powierzyć nam swoje sprawy. Stawiamy na rzetelne oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy, budując wzajemne zaufanie. Rzetelność, dbałość o szczegóły oraz fachowość to podstawa działania Kancelarii.
Wspólnie z Klientem dobieramy dopasowaną formę współpracy, która może polegać na doraźnym doradztwie prawnym, bądź na stałej współpracy.
Dzięki współpracy z prawnikami praktykującymi także w wąskich, specjalistycznych dziedzinach prawa, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc prawną również Klientom o indywidualnym profilu działalności i szczególnych potrzebach w zakresie obsługi prawnej.